01 Ekim, 2011

Evlilik Mimi

Deeptone tarafından mimlendim. Konumuz ise hayalimizdeki evlilik. Ya da düğün töreni evlilik hazırlığı falan sanırım. Ortaya bi karışık yapıyım da sakata gelmiyim.


   Öhöm öhöm.. Oyş heyecanlandım. İlk mim'im mazur görünüz. 


Hayalimdeki gelinlik Hot'N Cold klibini ilk izlediğimden beri bellidir zaten. Katy'ciiğimin o mükemmel gelinliğiii!! Açıkçası şu yabancıların kilisedeki düğünlerine fena halde özeniyorum. Çok hoş yea. Nedimeler falan. 
Düğünüm farklı olmalı ya. Takı töreni falan ne yaa öğhh. Türk düğünlerinin sadece göbek atma kısmını beğeniyorum. Heh ona geçince Katy gibi gelinliğin eteğini çıkartıcam ki attığım göbecikler belli olsun diimi ama. Aaaa ona geçmeden ilk dansı nasıl atlarım! Nothing else matters çaldırcam aabicim çalıcak o. Teypten falan. 


 Nikah da düğünde olmalı bence. Ama şu gelin ve damatın anırarak EVEEEĞĞĞT SONSUZAAAĞĞHH falan yapmaları hiiiç hoş değil bence ya. Aşk dolu bir bakış ve evet yeterli. Ayağına falan basmaya kıyamamm ayyşş. Ay bi de şakacıktan olayının dozu kaçmıştı ve damat gelinin ayağına falan basıyodu ya. İğrençç..


 Havuz kenarı falan olsun ki düğün sonu dağıtalım bi atalım kendimizi diimi. Birbiriyle alakasız o kadar çok isteğim var ki düğünümde mutlaka bişey eksik olucak. Umarım müstakbel eşim, o var gerisi hikaye diyebilceğim biri olur. 


Benden bu kadar deeptone:)

4 yorum:

 1. heeey çoook komik çook taaaatlı allah tamamına erdirsinnn :))))))

  YanıtlaSil
 2. komiklik yaptım aceba güldün mü?
  :)

  YanıtlaSil
 3. bir mimin daa var bende.
  :)

  YanıtlaSil